Zaplanuj swój rok! | Najlepsze planery i kalendarze na 2021.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Uwielbiam planować! Zapisywanie przemyśleń, rzeczy do zrobienia czy ważnych spotkań od zawsze sprawiały mi radość. A kiedy do tego dochodzi otoczka w postaci pięknego planera, dostaje dodatkowej motywacji do trzymania się tego, co ustaliłam. Dlatego, przygotowałam dla Was zestawienie 5 firm tworzących przepiękne kalendarze/planery. Według mnie to właśnie te opcje zasługują na wyróżnienie, ponieważ możemy zauważyć u nich dbałość o najmniejszy szczegół, często znajdziemy w zestawie dopracowane dodatki i możliwość personalizacji naszego zamówienia. Przed nami Święta Bożego Narodzenia, dlatego ten wpis publikuję już dziś, może przyda się Wam do skompletowania prezentu dla bliskiej osoby. 🤔 Miejmy nadzieję, że 2021 będzie dla nas spokojniejszym i zdrowszym rokiem. Przygotujmy się na jego przyjście, a później zróbmy DOBRY PLAN i wykorzystajmy każdy dzień! ❤️ Zaczynajmy.

MOMONDE
momonde.co

Jest to marka, która w swojej ofercie posiada 5 różnych planerów w 6 wersjach kolorystycznych. Planer Dzienny i Tygodniowy, Dzienny i Tygodniowy PRO oraz Planer Niedatowany.

O MNIE

Cześć! Jestem Gosia. 

Kocham testować kosmetyki i to właśnie główny powód, dla którego prowadzę ten blog. Chcę podzielić się z Tobą moimi wrażeniami i odkryciami. Oprócz tego jestem mamą rocznego Oliwiera, kocham podróże i Pinterest’a. Znajdziesz więc u mnie trochę inspiracji, zdjęcia z całego świata oraz kilka „matczynych” porad. 

Zapraszam Cię do mojego świata! 

Ostatnie posty

Obserwuj mnie